Place i urządzenia Street Workout Zestawy urządzeń do treningu ulicznego w atrakcyjnej cenie

Plac do Street Workout to system TLS, który doskonale łączy sport i rekreację. Zakresem naszych działań jest sprzedaż zestawów oraz budowa placu Street Workout. Sprzęt posiada niezbędne atesty, co potwierdza jego wysoką jakość. Urządzenia do Street Workout posiadają rekomendację Polskiego Związku Gimnastycznego. Zestawy Street Workout producent stworzył w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne. Plac to treningu ulicznego w atrakcyjnej cenie znajdzie bardzo szerokie zastosowanie.

Siłownie zewnętrzne stanowią świetne zagospodarowanie stosunkowo niewielkiego terenu. Urządzenia do treningu ulicznego oferowane przez naszą firmę przypadną do gustu amatorom sportu w każdym wieku oraz niezależnie od stopnia zaawansowania. Urządzenia street workout są coraz popularniejsze nie tylko w dużych aglomeracjach, ale też w małych wioskach. Naprawdę każdy może pozwolić sobie na plac street workout. Cena z pewnością nie będzie tu żadną przeszkodą, ponieważ dla nas ważne jest, by oferować najwyższą jakość za niewielkie pieniądze.

Warto na własnej skórze przekonać się, ile korzyści dają ćwiczenia street workout. Urządzenia, których pełna lista dostępna jest poniżej, przyczyni się do zachowania dobrej kondycji i zdrowej sylwetki Zachęcamy do kontaktu nie tylko klientów prywatnych, ale również gminy, placówki oświatowe i inne podmioty, które chcą zadbać o zdrowie swoich mieszkańców, podopiecznych czy pracowników poprzez wybudowanie placu street workout.

Zastosowanie:

  • Ćwiczenia wszystkich partii mięśni
  • Idealne do rozgrzewki
  • Poprawia koordynację i równowagę

Wszechstronny trening niezależnie od umiejętności i predyspozycji.
Skonstruuj swój własny zestaw treningowy!