791 963 800 tls@tlssport.com

Place i urządzenia Street Workout

Zestawy urządzeń do treningu ulicznego w atrakcyjnej cenie

Place do Street Workout to systemy TLS Sport, które doskonale łączą sport i rekreację. Do zakresu naszych działań należy kompleksowa budowa placów Street Workout (łącznie z nawierzchnią) ale również sprzedaż samych zestawów. Sprzęt posiada niezbędne atesty oraz rekomendację Polskiego Związku Gimnastycznego. Urządzenia producent stworzył w taki sposób, aby były jak najbardziej funkcjonalne. 

Place do treningu ulicznego mają bardzo szerokie zastosowanie. Stanowią świetne zagospodarowanie stosunkowo niewielkiego terenu. Urządzenia do treningu ulicznego oferowane przez naszą firmę przypadną do gustu amatorom sportu w każdym wieku oraz niezależnie od stopnia zaawansowania. Urządzenia street workout są widoczne w przestrzeniach rekreacyjnych dużych aglomeracji ale też w małych miejscowościach i jest to bardzo widoczny trend. Proponujemy zestawy różnej wielkości dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować projekt do różnych budżetów. Podchodzimy wysoce elastycznie do kwestii wycen urządzeń dla naszych Klientów. Niezwykle ważne jest dla nas aby oferować najwyższą jakość urządzeń oraz obsługi.

Warto osobiście przekonać się, ile korzyści dają ćwiczenia na street workout. Ćwiczenia na naszych urządzeniach, których pełna lista dostępna jest na naszej stronie, przyczynią się do zachowania dobrej kondycji i zdrowej sylwetki. Zachęcamy do kontaktu klientów prywatnych, przedstawicieli gmin, miast, placówek oświatowych i wszystkich zainteresowanych, którzy chcą zadbać o zdrowie swoich mieszkańców, podopiecznych czy pracowników poprzez wybudowanie placu street workout. 

Zastosowanie:

  • ćwiczenia wszystkich partii mięśni,
  • idealne do rozgrzewki,
  • poprawia koordynację i równowagę,
  • sprzyja nawiązywaniu więzi społecznych, i in. 

Wszechstronny trening niezależnie od umiejętności i predyspozycji.
Skonstruuj swój własny zestaw treningowy!